Pansiyon

Pansiyonumuz 7 standart oda, ve 8 suit odadan oluşmaktadır.

Standart odalar:

14 m2 olup zemini seramik kaplı, banyo, tuvalet, fön makinesi, klima, kablosuz internet bağlantısı, balkon ve bahçe manzaralıdır.

Restoran:

Kablosuz internet bağlantısı bütün bölümde mevcuttur.
1. inci bölüm kapalı Restoran: Mart, Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık ayları için. içerisinde şöminesi bulunan izolasyonlu 30 kişiye cevap verecek kapasitededir.

2. inci bölüm üzeri kapalı kenarı açık Restoran: Mayıs ve Kasım ayları arasında içerisinde kahvaltı ve meze büfesi bulunan, yeşilliklerle kaplanmış, yazın sıcağını hissetmeden kahvaltınızı ve yemeğinizi yiyebileceğiniz enfes bir ortam.

3. üncü bölüm açık bahçe Restoran: Portakal, Limon, Mandalina ve çiçeklerin arasında bahçemizde gökyüzünü izleyerek kahvaltınızı; mum ışığında yıldızların altında akşam yemeğinizi yiyebilir ve içeceğinizi damak tadıyla yudumlayabilirsiniz. . Sabah kahvaltısı açık büfe. Kahvaltıda ev yapımı tereyağ, reçeller, hakiki bal, peynir, yumurta v. b. organik domates ve salatalıklar. Mevsimlik meyveler (karpuz, kavun, kiraz, kayısı, elma, çilek) . Her gün değişik meyve suları (portakal, nar, şeftali, vişne, kayısı, elma) sınırsız çay ve doğal bitki çayı çeşitleri ile filtre kahvesi daha da önemlisi her gün sizler için yanan odunlu taş fırınımızda hazırlamış olduğumuz sıcak lavaş, pide ve ekmek türleri. Aksam yemeği çorba, salatalar, zeytin yağlılar ve mezeler açık büfe olarak sunulur. Sizler mezelerinizi ve lavaş ekmeğinizi yerken bizlerde ana yemeklerinizi isteğinize göre hazırlıyoruz. Ana yemekler alakart . Yemeklerde deniz ürünleri, odunlu taş fırınımızda yapılan güveçler, pide çeşitleri, soteler, kavurma, ı